fbpx

מי אני?

אהלן חברים, קוראים לי בר קירלי

אני מומחה לכושר, תזונה ועיצוב הגוף.
כל חיי עסקתי בספורט תחרותי, קבוצתי וגם ויחידני.
אני חי ונושם את תחום הכושר ואורח החיים הבריא, מאז שאני זוכר את עצמי.
אבל לא תמיד הייתי שרירי וחטוב, בר קירלי הצעיר היה ילד מאוד דק ורזה, זה פגע לי ביכולות הפיזיות בספורט הקבוצתי (שיחקתי כדוריד) ובביטחון העצמי.
התחלתי להתאמן בחדר כושר בגיל 15, שקלתי 67 קילו בגובה 1.90, לא הייתה לא תכנית אימונים מסודרת, תפריט תזונה מותאם למטרות שלי, או הכוונה והדרכה מתאימה ובדיעבד פשוט בזבזתי את זמני.
התאמנתי כמעט כל יום, אכלתי הרבה ג'אנק, מרים משקלים כבדים בשביל לנסות להרשים אחרים ובעיקר את עצמי, וכמובן שהטכניקה שלי באימון הייתה גרועה מאוד.
בהשוואה לשאר המתאמנים מסביבי השקעתי הרבה יותר מאמץ, היו לי יותר כח רצון ומוטיבציה כנראה מכל שאר המתאמנים במכון, אבל פשוט לא הגעתי לתוצאות. וזה מתסכל. מאוד מתסכל.
לאחר 3 חודשים לא עליתי אפילו קילוגרם אחד, וראיתי שחברי לקבוצה מתאמנים רק 3 פעמים בשבוע ומתחילים להיות שריריים וחטובים.
הבנתי שאני עושה משהו לא בסדר והתחלתי להתעניין ולחקור מה אפשר לעשות בקשר לזה ואיך אוכל להפוך לאדם חזק, חטוב וגדול יותר
התחלתי לצרוך את כל המידע שמצאתי באינטרנט, קראתי מאות מאמרים בתחום הכושר, תזונה, אימונים, חילוף חומרים, פציעות, עלייה במסה, ירידה במשקל, מאזן קלורי ועוד.
הבנתי שעשיתי המון טעויות ( ומסתבר שרוב המתאמנים עושים בדיוק את אותן הטעויות ) ויצאתי לדרך חדשה. הבנתי את היסודות של התחום, כיצד להתאמן נכון, כיצד לאכול נכון בהתאם למטרות שלך, מהו האימון הכי אפקטיבי להיפרטרופיה ( נפח ועלייה במסת השריר ) מהי החשיבות של שינה רציפה בבניית מסת שריר ובקיצור, איך להשיג את המטרות שלי בתחום הכושר.
אותו בר קירלי ששקל 68 קילו בגיל 15, כבר שקל 90 קילו לפני גיל 18.
אנשים פשוט היו בהלם. קרובי משפחה שלא ראיתי תקופה ארוכה לא האמינו שמדובר באותו אדם "שחיף" שהכירו עד לפני מספר חודשים. מהר מאוד קיבלתי פניות רבות מחברים שרצו את עזרתי, וביקשו שאאמן אותם.
אמנם הצלחתי להשיג את מטרותיי, אך לא הרגשתי שיש לי מספיק ידע וכלים מקצועיים בשביל להדריך ולכוון אחרים איך לעשות זאת, לכן הלכתי לווינגייט ולמדתי את התחום עוד יותר לעומק.
לאחר מכן, התחלתי לאמן אנשים, עבדתי כמדריך חדר כושר, העברתי אימונים אישיים, אימונים קבוצתיים, אימוני קרוספיט ואימוני TRX.
המשכתי לקרוא מאמרים, בלוגים באינטרנט, סרטונים ביו טיוב ולצרוך מידע שיעשיר את הידע והמקצועיות שלי בכל דרך אפשרית.
ליוויתי מאות לקוחות וצברתי מעל 7 שנות ניסיון בתהליכי הרזייה, עלייה במסת שריר, חיטוב ועיצוב הגוף.
אני יכול לומר בפה מלא שהתנסיתי בכל המקרים, מלקוחות מאוד מלאים שירדו מעל ל30 ק"ג ועד למתאמנים רזים שלא הצליחו לעלות במסת השריר והתחרו בפיתוח גוף.
זכיתי להיחשף להשפעת השינויים אצל אנשים במספר היבטים בחיים: שיפור הביטחון העצמי, אורח חיים בריא ושמח יותר, משמעית עצמית חזקה יותר, ושיפור ההתמדה בשלל תחומים אחרים.
בראייה מהצד איך הידע והניסיון שלי עוזרים לאנשים רבים להשיג את מטרותיהם ומספקים להם אורח חיים בריא ושמח יותר, התמכרתי לעבודתי והבנתי שזה הייעוד שלי בחיים.
מאדם "שחיף" , רזה, וחסר ביטחון, הפכתי לבר קירלי המאמן החזק והחטוב, שהמון אנשים צורכים את שירותיו בתחום הכושר, התזונה ועיצוב הגוף.
אם גם אתם רוצים שאעזור לכם ואלווה אתכם יד ביד, בדרך להשגת יעדכם, אתם מוזמנים להתקדם ביחד איתי אל עבר מטרותיכם ולהגשים את חלומכם לגוף חזק, חטוב ובריא יותר.
ניתן לפנות אליי לכל דבר ועניין, בר קירלי.

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן